New

ДАСЯГНЕННІ ЎСТАНОВЫ ДАШКОЛЬНАЙ АДУКАЦЫІ

Грамата Баранавіцкай гарадской арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі за перамогу ў гарадскім аглядзе-конкурсе па стварэнні эфектыўнага інфармацыйнага асяроддзя ў 2010 годзе.

Дыплом I ступені ўпраўлення адукацыі Баранавіцкага гарадскога выканаўчага камітэта за дэманстрацыю значных дасягненняў у аглядзе-конкурсе і прафесійны падыход да арганізацыі дзейнасці кабінета кіраўніка дашкольнай установы ў 2011 годзе.

Граматы Баранавіцкага гарадскога выканаўчага камітэта за ўклад у выкананне праграм добраўпарадкавання горада ў 2009, 2012, 2014 гадах.

Падзяка ўпраўлення адукацыі Баранавіцкага гарадскога выканаўчага камітэта за ўдзел у гарадскім аглядзе-конкурсе "інавацыйны падыход да стварэння развіццёвага прадметна-прасторавага асяроддзя ў дашкольнай установе" ў лютым 2013 года.

Дыплом ІІІ ступені аддзела адукацыі, спорту і турызму Баранавіцкага гарвыканкама за перамогу ў гарадскім конкурсе "Лепшы сайт установы дашкольнай адукацыі" у 2018 годзе.

Дыплом ІІ ступені ўпраўлення па адукацыі Баранавіцкага гарадскога выканаўчага камітэта за ўдзел у абласным фестывалі па асновах бяспекі жыццядзейнасці "Бяспечнае дзяцінства".