Кніжны фонд

Вучэбна-метадычны комплекс «мае першыя ўрокі» прызначаны для дзяцей старэйшага дашкольнага ўзросту, якія навучаюцца ва ўстановах дашкольнай адукацыі Рэспублікі Беларусь. Комплекс складаецца з пяці рабочых сшыткаў для дзяцей, дэманстрацыйнага матэрыялу і вучэбна-метадычнага дапаможніка для педагогаў.

Путешествие в мир правильной речи. Рабочая тетрадь (учебное пособие для воспитанников старших групп (от 5 до 7 лет) учреждений дошкольного образования с русским языком обучения)

Свет, у якім я жыву. Рабочы сшытак / Мир, в котором я живу. Рабочая тетрадь (вучэбны дапаможнік для выхаванцаў старшых груп (ад 5 да 7 гадоў) устаноў дашкольнай адукацыі з беларускай і рускай мовамі навучання)

Матэматычны калейдаскоп. Рабочы сшытак / Математический калейдоскоп. Рабочая тетрадь (вучэбны дапаможнік для выхаванцаў старшых груп (ад 5 да 7 гадоў) устаноў дашкольнай адукацыі з беларускай і рускай мовамі навучання)

Родная мова. Крок за крокам. Рабочы сшытак (вучэбны дапаможнік для выхаванцаў старшых груп (ад 5 да 7 гадоў) устаноў дашкольнай адукацыі з рускай мовай навучання)