Адно акно

Наш юрыдычны адрас: 225416, Брэсцкая вобласць, г. Баранавічы, вул. Жукава д. 6

Рэжым працы дашкольнай установы:

панядзелак-пятніца: з 7-00 да 18.00

субота, нядзеля: выходныя дні

Кантактны тэлефон: 66-81-46 (агульны); 64-35-23 (загадчык)

Кніга заўваг і прапаноў знаходзіцца ў інфармацыйна-метадычным кабінеце дзяржаўнай установы дашкольнай адукацыі "Дзіцячы сад № 44 г.Баранавічы" на 2 паверсе ( з 17.00 у дзяжурнага адміністратара) і выдаецца па першым патрабаванні.

Адказны за вядзенне кнігі заўваг і прапаноў - намеснік загадчыка па асноўнай дзейнасці Шыкель Вольга Юр'еўна (Пн., Чц., Пт. з 8.00 да 17.00, Вт. з 7.00 да 16.00, пар. з 09.00 да 18.00, перапынак з 12.00 -13.00)

Асноўнымі прынцыпамі ажыццяўлення адміністрацыйных працэдур з'яўляюцца: законнасць, роўнасць зацікаўленых асоб перад законам, прыярытэт інтарэсаў зацікаўленых асоб, адкрытасць адміністрацыйнай працэдуры, аператыўнасць і даступнасць адміністрацыйнай працэдуры, супрацоўніцтва пры ажыццяўленні адміністрацыйных працэдур.

Папярэдняе кансультаванне грамадзян і (або) Папярэдні запіс на прыём да кіраўніка ўстановы дашкольнай адукацыі ажыццяўляецца
- па тэлефоне +375 163 66 81 46
- па электроннай пошце ds44@baranovichi.edu.by

Для таго каб скарыстацца магчымасцю запісацца на прыём праз Інтэрнэт, трэба абавязкова пазначыць наступныя звесткі:
- прозвішча, імя, імя па бацьку
- адрас
- тэлефон
- адрас электроннай пошты
- кароткі змест заявы
- Куды раней звярталіся па гэтым пытанні
- Ці маецца перапіска, якія патрабаванні з заяўленых не выкананы

Просім звярнуць увагу на паўнату прадстаўляюцца звестак, якія неабходныя для падрыхтоўкі да прыёму.

Паважаныя наведвальнікі сайта! Электронны зварот можна падаць толькі ў рубрыцы "Электронны зварот". Асабістыя пытанні, якія адсылаюцца на электронны адрас разглядацца не будуць.

Ананімныя звароты, калі ў іх не змяшчаецца інфармацыя аб злачынстве, разгляду не падлягаюць.